Wybierz swój język

wybierz język

Uczniowie VLO z klas 2 i 3 pod opieką Pani Agnieszki Gierwatowskiej, Pana Łukasza Jakóbczaka oraz Pana Dariusza Nobisa, podczas wycieczki do Warszawy, zwiedzali Sejm RP, Ogrody Światła w Wilanowie oraz byli na spektaklu "Wszechmocni w sieci" w Teatrze Kamienica.

To był bardzo miły dzień, pełen ciekawych i zaskakujących miejsc 🙂