Uczniowie VLO z klas 2 i 3 pod opieką Pani Agnieszki Gierwatowskiej, Pana Łukasza Jakóbczaka oraz Pana Dariusza Nobisa, podczas wycieczki do Warszawy, zwiedzali Sejm RP, Ogrody Światła w Wilanowie oraz byli na spektaklu "Wszechmocni w sieci" w Teatrze Kamienica.
To był bardzo miły dzień, pełen ciekawych i zaskakujących miejsc ![]()
